Něco o TH

22. května 2006 v 15:04 | Májinka
VZNIK TOKIO HOTEL:
Skupina byla založena v roce 2001 Billem a jeho dvojčetem Tomem. Společně s baskytaristou Georgem a bubeníkem Gustavem z Dresdenu. Hrají intensivně už půl roku před založením skupiny v domácím klubu - úspěšně
PROČ ZROVNA TOKIO HOTEL?
Bill vysvětluje jméno skupiny, takže: "Tokio je hrozně živé město, kde ještě nikdo z nás nebyl, ale všichni tam bezpodmínečně jednou chceme. A Hotel, protože to stojí za klidný a neporušený texty písní a bydlíme v hotelu šíleně dlouhý čas." A Tom dodává: "Kromě toho se to dobře poslouchá!"
Kluci pocházejí ze sousedního Německa a jsou čtyři- Bill, Tom, Gustav a George. Nejdřív zpívali samotní Bill a Tom ale jednou se na jejich konzert šli mrknout Gustav a George, líbilo se jim jak kluci zpívají, dali se dohromady a vznikl Devilish. Pak to ale chtělo změnu a dali si jméno Tokio Hotel. Tento název odůvodnili tak, že TOKIO- město a HOTEL- že jak furt cestují, tak sou prý ubytování v hotelech. Už několik měsíců je na světě jejich CD Schrei z kterého je i pilotní píseň Durch den Monsun (Monzunem). Natočili k němu klip. Další singl je Schrei a je to taková vyřvávačka. Bill ho má prý nejradši protože je to jaká si komunikace s publikem při konzertech. A to možná nevíte, že Tom se dal taky na zpěv, nebo aspoň zatím nazpíval singl Schwarz.
Tokio Hotel
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti Tokio Hotel?

Jo jasně!!! 80.8% (261)
De to... 5.6% (18)
Jsou naprosto strašný!! 13.6% (44)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama