Rozhovor s Tomem2

23. května 2006 v 11:18 | Májinka |  Tom
Kdybys vyhrál v loterii miliony, co s nimi uděláš?
Koupil bych si auta, kytary, domy a něco věnuji na charitu!
Kdybys potkal v sauně někoho koho nemáš rád, kdo by to byl?
Hellu ze Sinnen (ale i přesto je docela legrační).
V jakým Hollywoodským kousku bys chtěl hrát?
V Tomb Raider, protože Angelina Jolie je opravdu smyslná!
Tom a Bill, že jsou jména pro dva kluky z Loitsche u Magdeburgu…
… ano, to jsou pravá jména. Naše mamka myslela, že když bude mít dvě děti, tak by bylo dobré jim dát krátká jména. Jmenuju se opravdu TOM, ne Thomas!

Film: Jeden z Tomovo nejoblíbenějších filmů je Pan a Paní Smithovi (Mr. And Mrs. Smith) s Angelinou Jolie a Bradem Pittem.
Písnička, kterou nesnáší: "Mám rád hodně písniček, ale nesnáším I will always love you od Whitney Huston. To považuju za naprostý zvěrstvo!"
Vysněné auto: "Mám rád mohutná auta. Ve svojí garáži bych nejraději chtěl Hummera nebo BMW 3 Cabrio."
Domácí zvířata: "Pes jménem Scotty a ještě kočka, ale rád bych měl opici jako domácí zvíře. Ale bohužel mi na to chybí čas!"
Oblíbené město: "Mým snem je vycestovat jednou do Tokia. To je tak opotřebovaný město!"

TOM A LÁSKA:
Máš teď holku?
Ne, ale rád flirtuju a taky někdy fňukám s holkama. Na opravdový vztah nemám čas!
Měl už jsi někdy holku?
Jo, se mojí první holkou jsme spolu byli téměř dva roky. Bylo to moc krásný, protože jsem si mohli naprosto důvěřovat a přesně jsme věděli, co má ten druhý rád a co ne.

DVOJČE:
Nedokážu si představit život bez Billa. My na sobě visíme už od plenek. Shledávám jako velmi cool mít dvojče - je to opravdu krásný, když máš člověka, který je ti tak blízký.

DĚTSTVÍ:
Když jsme byli malí, tak nás naše mám oblíkala stejně. Pak jsme se rozhodli, že chceme nosit rozdílné věci. V osmi letech jsme se rozešli do zcela jiných směrů.

VYCHOVATELKY:
Vychovatelky ve školce jsme dokázali naprosto rozžhavit. Nosili jsme trička, na kterých bylo vyšito Bill a Tom, ale my jsme si je mezi sebou vyměňovali. Potom nevěděli, kdo z nás je kdo. To nás vždycky rozchechtalo. Ve škole už to bohužel většinou nešlo, tam už jsme byli rozdílní.

ROZDÍLY:
Brzy poté jsme začali vypadat jinak. Jsme dvě odlišné osobnosti. Je fajn, že Bill a já vypadáme odlišně. Nechci být jako Bill a Bill nechce být jako já. Nedokážu si představit, že běhám stejně jako můj bratr.

DĚLENÍ:
Přátele si nedělíme - a hadry! Nikdy bych si neoblíkl Billovi kalhoty. To bych se cítil totálně divně. Mnohem užší hadry než já. A naše spodní prádlo se od sebe taky liší. Já totiž nosím volný boxérky a Bill úzký.

NADPŘIROZENÉ SCHOPNOSTI:
Jednou jako dítě jsem byl venku sám se svým otcem. Najednou jsem věděl, že není něco v pořádku: Billovi není dobře, něco tady nehraje. Přemlouval jsem tátu, aby zavolal domů. A měl jsem pravdu! Bill byl právě na cestě do nemocnice, protože dostal ošklivou alergii na komáří bodnutí. My jsme potom jeli okamžitě domů. My tak přesně víme, co ten druhý chce říct. Dokonce to ani nemusí vyslovit.
DOHROMADY:
Každý z nás je velmi silný a nejsme žádný másla. Ale společně jsme neporazitelní.

ZÁLIBY:
Bill je spíš kreativní, hodně kreslí a navrhuje hadry. Já dělám graffiti a jezdím na BMX. Naší společnou zálibou je hudba.

PŘÁTELÉ:
Náš nejlepší kamarád se jmenuje Andreas. My tři jsme na cestách stále spolu. Nežárlíme a neexistuje stres. Myslím, že nás má Andreas rád oba stejně.

RYCHLÉ OBČERSTVENÍ:
My stojíme o rychlé občerstvení, pizza, mléčná rejže a nudle. Co neznáme, nejíme. Vařit neumíme ani jeden.

PODVÁDĚNÍ:
V angličtině musíme psát někdy texty a učitel nám dal náskok. Téma jsem opsal z časopisu a samotný lístek jsem u toho nechal.

POLITIKA:
Nezaměstnanost je velký problém mojí generace. Budeš muset něco dělat!

BUDOUCNOST:
Až se jednou odstěhujeme z domova, chceme společně založit WG. Neumím si představit, že jednou budu bydlet bez Billa. Bez Billa se budu cítit úplně sám. Jediné, co nás může rozdělit, je smrt
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sasinka Sasinka | 10. srpna 2006 v 13:39 | Reagovat

jj mas to fakt pekne!!!

2 adriana adriana | 19. prosince 2008 v 12:41 | Reagovat

hej je to pekne ale mislim to co povedal tom mi z bratom bi sme sa pozabijali za den aj to bi som ho zabila ja hahahaha

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama