Zajmavost o TH

11. června 2006 v 12:23 | Májinka |  Tokio Hotel
Zpěvák Bill Kaulitz disponuje pro patnáctiletého kluka typickým, promiňte mi výraz mutujícím hlasem. Image je propracována do posledního detailu. Kožené oblečení, na černo nalakované nehty, oční stíny, piercing v jazyku, to vše je pro Billa charakterictické. Jeho bratr, kytarista Tom o sobě pro změnu prohlašuje, že už se stačil vyspat s deseti holkami.
Tokio Hotel: Schrei
Album: Schrei
Kapela se nikterak netají svým obdivem ke Gren Day, Metallice, Slipknot, ale ani k hip-hopu. Do světa hudby se dostali díky Billově a Tomově nevlastnímu otci. V roce 2003 je přihlásil do regionální soutěže Hegel Rockt hledající nové talenty. Tehdy kapela sice nevyhrála, ale jakmile se o nich později dověděli manažeři z nahrávací společnosti Universal Music, smlouva byla rychle na světě.

Nenechte se ale mýlit, hudba, kterou Tokio Hotel produkují sice není nikterak osobitá a vlivy oblíbených kapel se v ní odrážejí jako ve zrcadle, jenže v sobě má jakýsi náboj, nahrávky se vyznačují dobrým zvukem a aranžemi a živé šou nenechávají chladnými ani hudební kritiky.

Zatím si skupina jde vlastní cestou a čas ukáže, zda Tokio Hotel budou nebo nebudou dalšími z řady "rychlokvašek". Kapela v současnosti vyráží na německé turné, na které po novém roce naváže i několika koncerty v Rakousku, přičemž většina nejbližších koncertů je již nyní beznadějně vyprodána.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti Tokio Hotel?

Jo jasně!!! 80.8% (261)
De to... 5.6% (18)
Jsou naprosto strašný!! 13.6% (44)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama