Letní prázdniny - 1. díl

13. července 2006 v 10:36 | Májinka |  FF-u tety a strejdy v Německu
Takže ještě neni pevně rozhodnuto, jestli tady tu rubriku chcete, ale udělala jsem zatim jeden díl..Takže furt do tý ankety, jestli tady chcete FF hlasujte!!! A teď teda jdu psát, tak doufám, že se vám tento příběh bude líbit a že budete chtít mít i další díly..Komentujte to v komentářích, ju?
Začínejí lezní prázdky a já jsem strašně ráda. Jelikož mám tetu se strejdou v Německu, tak k nim vždycky na 14 dní jedu. Letos se na to obzvlášť těším proto, že si můžu vybrat termín, kdy k nim pojedu. A někdy v tomhle měsíci budou mít Tokiáci koncert v Mnichově (tam právě bydlí teta se strejou), takže si vyberu právě ten termín, abych mohla na jejich koncert. Zdá se mi to strašně SUPA!! Dneska je už 3. den prázdnin a já k nim odjíždím už za tejden!! Už chci, abych jela..Ten koncert bude 15. 7. a já mám 13. 7. svátek, takže ten lístek na ten koncert dostanu k svátku!! To je ten nejlepší dárek, jakej jsem kdy dostala! Ať už je 10. !!
Dneska je konečně den D a já odjíždím nejdřív autobusem z Liberce do Prahy a odtamtuď odjíždim do Mnichova..Teta se strejdou jsou hrozně fajn lidičky, neni s nina nuda..Moje teta je mámina sestra, který je 36 let a už 10 let žije v Německu, kde se taky provdala za strejdu. Češtinu zvládá pořád dobře, takže problém v komunikaci nebude..
Nasedám do autobusu, který je na cestě do Mnichova. Cesta je pekelně dlouhá - trvá celých 7 hodin!!! Do autobusu nastupuju, když je 8 hodin ráno. A jsem celkem nevyspalá, protože jsem nemohla usnout, jak jsem se těšila. Mno ale co, vynahradím si to spánkem v autobuse. Spím něco přes hodinu, protože v tom autobuse se fakt špatně spí. Zbytek cesty si čtu, dívám se na telku, kterou pouštěj v autobuse a pak si poslouchám CD Tokiáků (jak jinak:-)) ) Cesta utekla docela rychle, už zbývá asi půl hoďky do konce cílový cesty v Mnichově..Rozhlížím se po okolí a je to fakt pěkný. Autobus zastavil a já kontroluju, jestli jsem tady něco nezapomněla (v tom jsem já expert). Vystupuju z autobusu, beru si všechny zavazadla a už vidim tetu se strejdou, jak za mnou běžej...
Pokračování příště :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chcete tady rubriku FF (fun fiction)?

Jasně!! 82.8% (48)
Ne!! 17.2% (10)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama