Říjen 2006

Petice pro T-music!

29. října 2006 v 13:03 | Májinka |  Tokio Hotel

Německý BRAVO č. 30

17. října 2006 v 18:05 | Májinka |  Časáky
Tohle BRAVÍČKO je sice z léta, ale dávám ho sem, proto, že jsem na to jaksi zapomněla :-D. Njn..Ale chci ho sem dát, tag tu je mno..;o)
Tag tagle vypadá přední strana
A teď už články...(škoda, že neumim německy :-( ...)

Letní prázdniny - 10. díl

17. října 2006 v 17:02 | Májinka |  FF-u tety a strejdy v Německu
Plná energie se probouzim, když je 10:47… Jen co vstanu, už si připravuju vše, co musim mít na koncertě s sebou. Najednou zaklepe teta na dveře a vstoupí: "Tak co, jak jsi se vyspala?" "Úplně super! Teď si připravuju věci, který mi nesměj chybět na koncertě" řeknu. "Ty jsi teda blázen, vždyť koncert začíná až za několik hodin!" "Já vim, ale už se nemůžu dočkat, víš?" "To samozřejmě chápu" odpoví mi se smíchem teta a dodá, ať se jdu nasnídat. Máme topinky, senza! Když už mám třetí topinku v sobě, mám dost. Jdu na pokoj a tam přemejšlim o tom, co se včera dělo s Billem. Měl vůbec pravdu, že si napíšem? Třeba to říká několika holkám…POČKAT!!! Vždyť jsem si ještě dneska nezapnula mobil! Okamžitě to napravim a v tu chvíli mi můj mobil oznámí dvě přijatý SMSky. Čtu si tu první..Je od Billa! "Ahoj. Jak ses vyspala? Já se na tebe strašně těšim, až tě zase uvidm, protože na tebe musim pořád myslet..Pls ozvi se. Bill" (všechno je sámo v němčině). Já nestačím zírat! Tak on mi přece jenom napsal! Hned mu odepíšu..Pak si čtu druhou SMS. Ta je od Lenky. Mám se jí prej ozvat, jak se teda domluvíme na ten koncert. Jdu se nejdřív domluvit dolů, za tetou, co jí mám odepsat. "Napiš jí, kde bydlíš, že vás na ten koncet odveze tvůj strejda, jo?" řekne teta. "To je super!". Odesílám SMS a za chvíli mi přijde další SMS. Lenka mi na to odpověděla, že to je OK! A že bysme to taky mohly udělat, tak, že tam by nás odvezl můj strejda a zpátky z toho koncertu její táta. Tenhle good nápad ihned sděluju tetě a ta mi se smíchem odpoví "Vy vždycky musíte mít ňuká origoš plány, nemůžete to prostě vyřešit jednoduše.." "No jo přesně tak!" řeknu a začnu se gebit. Pak se mě teta zeptá, jestli s ní nechci jet nakoupit na celej příští tejden (vždycky totiž nakupujou jednou za tejden, je to pokaždé mega nákup, páč se jim nechce chodit každém den kupovat všelijaký suroviny..A to, co by už druhej den nebylo dobrý třeba rohlíky, tak ty se daj zmrazit do mražáku..origoš nápad, viďte?).."Tak jo, stejně bych se tady nudila a netrpělivě čekala až bude čas vyrazit na koncert" řeknu. Nákup je jako vždy megáckej..Když jdeme k pokladně, tak najednou se na displeji u kasy objeví částka 2 450 kč..Hustý, řeknu si..:-D. Přijíždíme domů a teta začne vařit oběd. Dneska bude řízek s kaší. Mno sice maso nesnáším ale řízek mně chutná. Jako vždy se skvěle najim a jdu do pokoje dívat se na telku…Zapnu si jako vždy Vivu. Vydržim se dívat ani ne hodinu a čas uteče ňák moc rychle…

Letní prázdniny - 9. díl

17. října 2006 v 17:01 | Májinka |  FF-u tety a strejdy v Německu
Teď se spolu s Lenkou jdem vyblbnout na tobogán. Tam je to fakt supa! Pak zkoušíme etě další dva tobogány a ty jsou lepší, páč maj lepší zatáčky a jsou delší a prudší. Pak razíme na trychtýř - miluju trychtýře :o). Je to fakt hlína. Na trychtýři už budem pošestý :-D. Mno a pak si jdem odpočinout na deku. Nejdřív představím Lenku tetě a ta mi řekne: "No vidiš, to je ti podobný..Ty nikdy dlouho nevydržíš bez společnosti tvýho věku :-D. " Njn, má pravdu, řikám si. A ještě tetě dodám: "Mno a představ si, že Lenka jde zejtra taky na ten koncert, to je, co?". "No to teda je" odpoví mi. Pak mě vede Lenka ke svýmu tátovi. Říká, že se její rodiče rozvedli, ona žije s mámou v Čechách a každý prázdniny jezdí na měsíc k tátovi do Německa. Její táta odtud pochází (Lenka se příjmením jmenuje Schwarzová) a po rozvodu se sem znovu přestěhoval a má dvě děti se svojí současnou manželkou. Lenka mě už představuje svýmu tátovi. Je sympatickej a Lenka je mu hodně podobná. Pak už jdem znova do bazénu. Tam zase vyvádíme..Když už jsme total vyčerpaný, jdeme zase na deku. Pak se ptám tety kolik máme ještě času a dozvídám, se, že tři hodiny. To je v poho, řeknu si a abych chylta taky ňákej ten bronz, tag se hodlám opalovat..Po půl hodiny to vzdávám, páč to není zrovna pro mě, válet se bůhví jak dlouho přímo proti slunci. Běžim pro Lenku a jdem si koupit zmrzku. Je výborná, upe jiná než v Čechách..Tady jí tag nešiděj. Pak si jdem zaplavat a ještě se mi Lenka pochlubí, že vlastně maj barák ve stejný ulici, jako moje teta se strejdou!! Supa! Čas rychle utíká a už musíme jít. Lenka mi řekne svoje telefonní číslo, abysme se mohly domluvit na ten koncert. Pak už se loučíme a já odjíždím s tetou dom.. K večeři je dneska pizza. Pochutnám si, pak si jdu zablbnout s Benym a teta vypráví strejdovi, že jsem si našla kámošku a že jde taky na ten koncert. Už je 20:30 a já razim směr "můj německej pokojíček" dívat se na telku. Řeknu tetě, že dneska hodlám dřív usnout, páč chci bejt zejtra free na ten koncert. "OK", řekne teta.
V deset večer vypínám telku a usínám…

Letní prázdniny - 8. díl

17. října 2006 v 17:00 | Májinka |  FF-u tety a strejdy v Německu
Ještě. než začnu s FF, tag vám jen chci říct, že se moocinko omouvám za to, že jsem sem dlouho nedávala FFčka..Hlavně kvůli tomu, že na to nebyl čas atd...Házim sem hned tři díly! Tag si je užijte a chci, abyste je pls komentovali:-). Předem díky :o)
Tomu člověku není vidět do obličeje, páč má černý brejle a šátek, tagže vůbec netušim, o koho jde. Ten člověk mi řekne, že se mi moc omlouvá za to, že do mě takhle vrazil. Pak mi řekne, jestli s nim nechci jít za rok a tam prej odkryje svůj obličej, protože tady před ostatníma lidma nemůže.. Jelikož jsem hodně zvědavej člověk, tak kladně odpovím. Když už jsme na místě, kde na nás nikdo nevidí, tag si sundá šátek a pak i brejle. Nevěřim svým očím! Je to můj Billíšek! Nejdřív jsem si myslela, že je to jen sen, ale to jsem se mýlila. Nechci se vychloubat, ale docela dobře ovládám němčinu, tagže spolu začnem konverzovat. Řikal, že je rád, že si má s kym povídat. Taky řikal, že sem šel sám, protože ostatní kluci z kapely odpočívaj na hotelu, tag chtěl aspoň na chvíli na vzduch. "A dobře jsi udělal!" vykřikla jsem :-D. Zejtra je totiž ten koncert (kde právě budu ;-) ). Říkám mu, že na ten zítřejší koncert jdu s že se na něj strašně těšim. Pak mi Bill řekne, že se mu sice se mnou strašně dobře povídá, ale že už musí jít..Pak si ještě vyměníme svoje telefonní čísla, abychom byli v kontaktu. "Tak se měj, ozvi se a zejtra se uvidíme na tom koncertě, jo?" řekne Billí a pak mi etě dá pusu. Já tam stojim jako opařená, páč mi všechno dochází. Já si povídala s Billem, vyměnili jsme si svoje čísla a dali jsme si pusu! To je upe neuvěřitelný! S dobrou náladou kráčim směr bazén a dost se tam vyblbnu. Různě skáču do vody, potápim se a když plavu, tag pode mnou proplouvá jakási osoba a pak mi řekne "ježiš promiň, nechtěla jsem". Vidim, že je to holka asi tag mýho věku a je to češka! Pak si začnem povídat, zjišťuju, že se jmenuje Lenka, je jí 13 let, bydlí v Českých Budějovicích, miluje Tokiáky a jde na ten zítřejší koncert! Tag koukám, že si tady etě najdu kámošku! Líp snad dnešní den dopadnout nemohl...:o)

Der letzte tag - video

11. října 2006 v 15:55 | Májinka |  Klipy a videa
Tag jsem zase brouzdala na youtube...Našla jsem pěkňoušky video s písničkou Der letzte tag..Neni to ale videoklip!!! Jukněte se sem!!

Bravo č. 20

10. října 2006 v 18:13 | Májinka |  Rozhovory
Co na sebe práskla dvojčata?
Tom nosí kapsáře, Bill roury. Tom střídá holky, Bill věří na opravdovou lásku. I přes tyhle rozdíly existuje mezi dvojčaty silné pouto…
BRAVO: Narodili jste se úplně stejně, Tom je jen o deset minut starší. V čem se od sebe odlišujete?
Tom: My se odlišujeme skoro ve všem!
Bill: No, ale líbí se nám stejný holky.
Tom: To je fakt. Často se taky vůbec nemusíme o věcech bavit, víme, co si ten druhej myslí.
Bill: Mezi nám prostě existuje pouto. Už se nám taky stalo, že se nám zdál stejnej sen. Nebo když nejsme spolu, cítíme, že se druhýmu něco děje.
BRAVO: Na fotkách z dětství je vidět, že jste nosili stejné oblečení. Odkdy jste se začali vyvíjet odlišným směrem?
Bill: Tak od sedmi. Do tý doby jsme byli nachlup stejný.
Tom: Pak už jsme řešili, jakej kdo jsme a co si oblíkneme.
BRAVO: Líbí se vám, co ten druhý nosí?
Tom: Respektujeme se navzájem. Ale nikdy bych si neoblíkl tak úzký kalhoty, jako nosí Bill. Kdyby mi kalhoty obepínaly zadek, připadal bych si divně.
Bill: Mě zas přijde divný, že ti kalhoty visí až ke kolenům.
BRAVO: Říkáte si, co se vám na sobě nelíbí?
Tom: No jasně, já mu klidně řeknu: "Bille, to vypadá příšerně!"
Bill: Já mu pak natruc řeknu: "Tak o to líp!" (smích)
BRAVO: Posloucháte taky úplně jinou hudbu. Hádáte se kvůli tomu někdy?
Tom: Ne. Nikdy jsme se nějak drsně nepohádali. Od sedmi poslouchám rockový kapely jako AC/DC a Aerosmith. Bill tenkrát zbožňoval hlavně Nenu.
Bill: Měli jsme už tenkrát oddělený pokoje, takže jsme se vždycky předháněli, kdo víc vohulí věž. Hádali jsme se spíš kvůli televizi. Když na Vivě běžel hip hop, chtěl jsem to hned přepnout, zatímco Tom zbystřil. (smích)
BRAVO: Co se týče romantiky, tak na ni máte taky každý jiný názor…
Tom: To teda jo. Taky záleží na tom, co považuješ za romantiku. Mně třeba přijde romantický i to, že se s holkou vyspím. (smích)
Bill: Jak je vidět, Tom nemá o romantice ani páru.
BRAVO: Co bylo to nejromantičtější, co jsi zatím vymyslel, Bille? A Tome, co bylo to nejmíň romantický pro tebe?
Tom: Pokud považuješ aféru na jednu noc za neromantický, tak jsem zažil spoustu neromantických okamžiků!
Bill: Když jsem měl přítelkyni, šel jsem třeba na nákup a něco dobrýho jsem nám uvařil. Pak jsem rozsvítil všude svíčky a my se dívali na DVD a jedli u toho samý dobrůtky.
Tom: Svíčky a super večeře - to fakt není moje. To bych radši navrhnul, že si můžeme zalézt do postele. Tam je přece taky pohodlíčko. (smích)
BRAVO: Kdo z vás věří na opravdovou lásku je tedy jasné..
Bil: Já ne ni fakt věřím. Musí to být opravdu super pocit. Asi tak silnej, že ho člověk sotva snese. Když někoho takovýho potkáš, můžeš s ním v pohodě zestárnout. Ale bohužel se to nepoštěstí každýmu. Na světě je tolik lidí, jen najít tu správnou polovičku!
Tom: No to já moc nevěřím. Třeba mě ale někdy někdo přesvědčí o opaku. Třeba to fakt někdy pásne.
BRAVO: Bille, proč se vyhýbáš krátkým aférám?
Bill: Pro mě to prostě není. Čas je pro mě hrozně cenná věc. Chci ho trávit jenom s lidma, který mi jsou opravdu blízký. Když si někoho pustím k tělu, tak to je vždycky na dýl. Začínat si s někým jen chvilku, to mi za to teda fakt nestojí.
Tom: Já netvrdím, že chci holku na jednu noc. Taky jí pak ještě zavolám a občas se ještě vidíme. Pak jsou z toho lásky na dvě tři noci. (smích)
BRAVO: Jsou na váš vidět rozdíly, když jste nazí?
Bill: Tak já mám pod bradou mateřský znamínko a Tom ho má na tváři. Tom má taky o něco širší nos než já. Jsem taky větší než on. Měřím 183 cm, Tom je vedle mě malej škřítek. (smích)
Tom: Bill je opravdu směrem nahoru větší. V ostatních směrech jsem větší já! (Tom se klátí smíchy)
Bill: Celej den člověk musí poslouchat ty jeho hlášky. Kdyby na nich aspoň něco bylo. Nejhorší na tom je to, že se k němu přidává i Georg. Takže ty dva spolu…pořád se opakujou.
Tom: Ty jo, já ti dám, že se opakuju. To co říkám, věc vždycky vystihuje do puntíku. Někdy je holt třeba podívat se pravdě do očí. (oba se válejí smíchy)
BRAVO: Je něco , o co byste se nikdy nepodělili?
Bill: Přítelkyně!
Tom: Přesně tak!
Bill: Nikdy by se nám ale nestalo, že by se mezi nás postavila holka. To by se žádný nepodařilo. My vždycky držíme spolu. Pokud je někdo proti nám, táhneme vždycky za jeden provaz. Nás nikdo nerozdělí!

BRAVO číslo 20

10. října 2006 v 18:12 | Májinka |  Časáky
Článek k tomu najdete v rubrice Rozhovory-/Bravo č. 20

Supa věcičky do školy ;o)

9. října 2006 v 15:46 | Májinka |  Věcičky

Jmenovky

Rozvrhy...

Rozvrhy hodin

Štítky na sešity =o)

Záložky

Rozvrhy hodin se všemi členy TH

Rozvrh hodin s Billem

Jmenovky :-)


Pár znaků THček...

9. října 2006 v 15:41 | Májinka |  Tokio Hotel

Obleč si Kaulitz twins!

9. října 2006 v 15:39 | Májinka |  Tokio Hotel
Nudíš se a nevíš, co právě podniknout? Obleč si podle svýho vkusu Kaulitz dvojčátka! Nic extra zábava to sice neni...Ale nudu tim porazíte ! ;o)

Pro klavíristy - Rette Mich

9. října 2006 v 15:37 | Májinka |  Tokio Hotel


Billíšek a jeho výtlem :-)

9. října 2006 v 15:34 | Májinka |  Fotky Billa
Jetu takovej krátkej seriál, jaxe začal Billíšek řechtat :o))))))
Tady se začíná smát, ale neni to tag znát...(ten xchichtík je upe boží podle mě)
Tady už zvedá svoje úchvatný obočí...A z pusinky mu trochu vykukujou zoubečky :-)))
Už se směje se všim všudy...
A tady má ten opravdovej výtlem :-))))
Jak neodolatelnej, viďte? Okomentujte to pls v komentářích ;o)

Můj milášek 7. díl

9. října 2006 v 15:29 | Májinka |  Fotky Billa
Tohle bude možná poslední díl s edici : "Můj milášek"...;o)
Výtlem :-))))
Božží kukuč!
To je prostě moje pusina mno..
bilder deiner stars und sternchen kostenloses bilder voting
bilder deiner stars und sternchen kostenloses bilder voting
bilder deiner stars und sternchen kostenloses bilder voting
bilder deiner stars und sternchen kostenloses bilder voting
Na obrázku je kousek textu z písně BEICHTE ;o)

Můj milášek 6. díl

9. října 2006 v 15:25 | Májinka |  Fotky Billa
bilder deiner stars und sternchen kostenloses bilder voting

Vyčerpaenej Billí...ale upe sexy vzrušující :-)))))

bilder deiner stars und sternchen kostenloses bilder voting
//<![CDATA[ setImgWidth(); //]]>
//<![CDATA[ setImgWidth(); //]]>

Billíkovo bříško

img441/5516/uugggcopy9py.jpg //<![CDATA[ setImgWidth(); //]]>

Mocinko pěkňoušký..Tvorba jedný holčiny, co dělá blog o TH ;O)

...

Divim se, že Billí hraje "pinčes"..Sport prej nesnáší..NJN :))))

Billí a jeho jazyk..KLÁÁSA!!

bilder deiner stars und sternchen kostenloses bilder voting

no Bille, kampak si to chmatáš? :o)))

Tady se nám Billíšek pěkně nudil..Ale dost origoš nápad ;o)

//<![CDATA[ setImgWidth(); //]]> //<![CDATA[ setImgWidth(); //]]> img63/8862/asadffgcopy2ld.jpg
//<![CDATA[ setImgWidth(); //]]> //<![CDATA[ setImgWidth(); //]]> img435/4690/ggfffffcopy8hh.jpg //<![CDATA[ setImgWidth(); //]]>
//<![CDATA[ setImgWidth(); //]]> img462/8099/tyitycopy1oe.jpg //<![CDATA[ setImgWidth(); //]]> //<![CDATA[ setImgWidth(); //]]> img204/5121/ijhyghg8th.png //<![CDATA[ setImgWidth(); //]]> img232/861/billllcopy9tz.jpg //<![CDATA[ setImgWidth(); //]]> //<![CDATA[ setImgWidth(); //]]> img395/3072/wrttcopy5nr.jpg //<![CDATA[ setImgWidth(); //]]>
img91/6194/bill44rycopy5qm.jpg //<![CDATA[ setImgWidth(); //]]>
//<![CDATA[ setImgWidth(); //]]>
img324/971/jtp3k94h6se2uacopy5lu.jpg //<![CDATA[ setImgWidth(); //]]>

Můj milášek 5. díl

8. října 2006 v 18:47 | Májinka |  Fotky Billa
ach!
zadek :-))))
JAK ÚÚŽA!
jůů...lásko moje!!
Víno ti chuná, co? :-)))
ňam ňam :-)))
tlesky, tlesky...
tuhle fotku mám jako tapetku na mým mobílku..poslala mi to ŠÁRINKA :-))
ZÍVÁNÍ MEZE NEKLADE :-)))
jak roztomile juká!!!
ach bille!! :-*
mno boží, mno....neni co dodat..

Můj milášek 4. díl

8. října 2006 v 18:37 | Májinka |  Fotky Billa
bilder deiner stars und sternchen kostenloses bilder voting

Tak tenhle wallpaper je úplně super

Sekne mu to tady..Jen: kam si to šaháš? ! :-)))

budha :-D

No co to chlastá :-))))

"zavolejte mi pls GUSTAVA!!" "Gustave, potřebuju nutnou masáž!!!" :-))))

taková masáž by neuškodila, GUSTO :-D

Rychlo pohyb.....:-) ale sexy! :-))))

to je sexy!! ách!

Fakt nenažranec :-))))

Tohle je krásná fotečka - mega sexy!


Billí - supa avatars

8. října 2006 v 18:31 | Májinka |  Avatary

Můj milášek 3. díl

8. října 2006 v 18:30 | Májinka |  Fotky Billa
Na těch fotkách je ULTRA MEGA SEXY!!!! PROSTĚ K SEŽRÁNÍ!!!!
bilder deiner stars und sternchen kostenloses bilder votingbilder deiner stars und sternchen kostenloses bilder voting

Záběry z DVD Schrei-live...Dosti roztomilej :-))

kusám si nechtíky...mnam...kusi kusi kusi :-))))

Ježiš z tohohle jsem upe podělaná!! To je táág good!! Jak má ten pierc mezi zubama! Tady si Billíšek zřejmě pochutnává na coca-cole :-D f0b8873e.jpgPDVD_046.jpgPDVD_045.jpg

Plaát v německém bravu

Bill s fanoušky

2 animace Bill

To je vtipný Billíku co...:-))) s nějakým chlápkem

hosted by 666kb.comhosted by 666kb.comhosted by 666kb.comhosted by 666kb.com img465/6051/endlisch2av.jpgimg526/8075/jopps5pt.jpgimg233/50/hoi2lp.jpgClick to visit ImageShack for Image Hosting!